درباره ما

BRE یکی از بزرگـترین و معتبـرترین شرکتهای حمل و نقل بین المللی وپست سریع هوایی است که در حوزه واردات و صادرات کالاها و مرسولات پستــی به صورت اکسپـرس و کـارگـو مشغول فعالیت و خدمات رسانی به هم میهنان عزیز می باشدبه جرأت میتوان گفت BRE    از معتبــرترین و شنـاخته شده ترین شرکتهای خدمــاتی در زمینه پست بین المللی و حمل و نقل هوایی  به صورت درب به درب و اکسپــرس سـریع است که با بیش از سال ها فعالیت و سوابق درخشان در خدمات رســانی ممتاز به مشتریان ، توانسته بالاترین میزان واردات مرسولات پستـی هوایی از چین و بالاترین سطح رضایتمندی مشتــریان را به خود اختصاص دهد

ســریعترین حمل مرسولات ، بالاتــرین کیفیت خدمات و مناسبترین قیـمت ها 

از مشخصات بارز و خدمات متمایز این مجموعه بزرگ می باشد.

 شرکت حمل و نقل بین المللی و پست سریع  BRE با در اختیار داشتن به روزترین تجهیزات حمل و نقل ، دفاتر و شعب فعال در سراسر جهان و همراهی گروهی از کارشناسان و مشاوران حرفه ای و  مجرب  ، به صورت تخصصی در زمینه واردات و صادرات کالا و مرسولات فعالیت می نماید. همچنین با ارائه انواع خدمات متفاوت حمل ، سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات و ایجاد سرویس های حمل و نقل متمایز و کارگشا برای هموطنان عزیزمان نموده است . 

بالاترین سرعت ، پایین ترین قیمت حمل در شرایط یکسان و استفاده از به روزترین روشهای حمل و نقل در سطح بین المللی و ایجاد سرویس های خاص برای نیاز خاص مشتریان ،‌ از جمله نقاط تمایز این شرکت است و در نتیجه رضایت هرچه بیشتر مشتریان محترم را در پی داشته است .

شرکت   BRE با دایر نمودن دفاتر و شعب فعال و متعدد در شهرهای چین ، هنگ کنگ و مراکز استانهای ایران و نیز بهره گیری از  مشاورین مجرب ، با ارائه مشاوره حمل و ترخیص تخصصی  ، به عنوان برترین لاین اختصاصی چین به ایران، در این زمینه به مشتریان محترم خدمات رسانی می کند.

از جمله خدمات شرکت BRE ، میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

* خرید کالا

* حمل کالاهای خطرناک

* سوئیچینگ بارهای ارسالی از اقصی نقاط دنیا

* حمل اسناد و مدارک و کالاهای سنگین بدون محدودیت وزنی

* ترخیص تجاری کالا

* ترخیص یکروزه

* تحویل مرسوله در محل پیکاپ (دریافت کالا از فرستنده) 

*ارائه مشاوره رایگان توسط کارشناسان متخصص جهت کمک به انتخاب مناسبترین سرویس حمل و نقل مورد نیاز مشتریان گرامی.


از مهمترین موارد خط مشی عملی این شرکت، جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان بوده و تلاش برای جلب این مهم در جای جای فرآیندهای عملکردی این شرکت مشهود می باشد . لذا با آغوشی باز از پیشنهادات، انتقادات و رهنمودهای شما عزیزان استقبال نموده و در این زمینه سپاسگزار همیشگی شما خواهیم بود . امید واثق داریم که با مساعدت مشتریان محترم ، در قالب یک خانواده با اهداف مشترک ، قدمی هرچند کوچک در راستای خدمات رسانی به مردم کشور عزیزمان برداشته باشیم .